1. MONOBLOCK tipa peldbaseins ir jau gatavs produkts, izgatavots no stiklašķiedras, ar keramikas atbalsta slāni. Gala apdarē izmantots plastikāta kompozīts Gel Coat (krāsas pēc izvēles). Virsmas noturība pret saules UV-starojumu un pret ūdens apstrādes ķīmiju. Kāpnēm un baseina dibenam neslīdošā virsma. Papildus iespējams izvēlēties rūpnieciski iestrādātas baseina balsta ribas, ja kāda no baseina sienām ir
brīvi stāvoša. Izvēlieties savu peldbaseinu no 25 modeļiem, kas ir piemēroti gan modernai rezidencei, gan klasiskai mājai. Tie ir piemēroti gan dārzam, gan uzstādīšanai uz terases, blakus mājai vai iekštelpās.

1. Mūsdienīgs baseins – tā ir tehnoloģiju, apdares materiālu un veiksmīga dizaina apvienojums. Varētu pat teikt, ka izpaliekot kādam no šiem komponentiem, rezultāts var neattaisnot finansiālās investīcijas un estētiskās prasības.

Uzticoties mums un mūsu jau vairāk kā 26 gadu pieredzei, palīdzēsim realizēt visdažādākās sarežģītības baseinu projektus, kas sevī ietver:

mūsdienu prasībām atbilstošas tehnoloģiskās iekārtas un automātiku;
visdažādākās ūdens un gaisa masāžas iekārtas un pretstraumes;
dažāda veida manuālos un automātiskos baseina pārvalkus, utt.
Sadarbojamies ar vairāk kā 40 ražotājiem Eiropā un ASV.

Latinwest ir oficiālais izplatītājs Hugo Lahme GmbH. bronzas detaļām un masāžas aprīkojumam, DrydenAqua Ltd. filtrācijas tehnoloģijas DAISY sistēmai un AFM aktivizētajam stiklam, Heatstar Ltd. klimata kontroles agregātiem, Bayrol GmbH. automatiskām ķīmijas dozācijas sistēmām, Starline С.L.O.N.V. baseina žalūzijām un citiem augstas kvalitātes produktiem.